8 דרכים לחתול לומר לך "אני אוהב אותך"

אנחנו יודעים טוב מאוד איך להגיד "אני אוהב אותך" לחתול, אבל איך הוא מראה לנו את זה? במציאות, ישנם אותות יומיומיים שונים. עם זאת, כל חיה תתבטא אחרת ולכן זה נורמלי לא למצוא את כל הדוגמאות שנביא כאן עם הכדור הפרוותי שלך. הנה 8 דרכים שבהן החתול שלך יכול להשתמש כדי לומר לך שהוא אוהב אותך!

1/ הוא מתחכך בך

אם החתול שלך מתחכך בך, זה כן סימן טוב מאוד. אכן, הוא מראה לך את אהבתו או לפחות שהוא מעריך אותך. כמובן, כמה חתולים יכולים להתכרבל עם יותר מאדם אחד, כולל זרים. במקרה זה, זה הכרחי בעיקר לפרש את זה כאות חיבה. חשוב לעשות את ההבחנה ולקחת אישיות החתול בחשבון. יתר על כן, כאשר החיה שלך היא באופן טבעי פחות אקספרסיבי, המחווה הזו אומרת לו הרבה.

חתול סוחב ברגליים
קרדיטים: kozorog / iStock

2/ הוא ממצמץ לאט

חתולים לרוב מחכים בעיניים פקוחות לרווחה. אז אם החתול שלך מסתכל עליך בעדינות וממצמץ לאט, זה בדרך כלל אומר שהוא בטוח בעצמו, נינוח ואוהב אותך!

עם זאת, היזהר לא לבהות בחתול שלך בעקשנות, שכן הדבר עלול להתפרש כעלבון.

3/ הוא מבקש את תשומת לבך

אולי שמתם לב לזה אם אתם עובדים מהבית: חתולים לפעמים שוכבים במקומות שמועילים לנו. כך, אם אתה נמצא במחשב, אם אתה קורא ספר, או אפילו אם אתה כותב, זה אפשרי שהוא מותקן על הכלים שלך. זה לא אומר שהוא לא מכבד את הדברים שלך, רק שהוא רוצה את מלוא תשומת הלב שלך בגלל שהוא אוהב אותך !

חתול בוגר
קרדיטים: iStock / Olezzo

4/ הוא מתגעגע אליך כשאתה לא

למרות שחלק מהחתולים אדישים לבאותכם בבית, אחרים נזהרים מאוד. אז, אם החתול שלך מיאו או בא לקראתך ברגע שאתה חוצה את סף הדלת, דע שזכית בהכל! ואכן, למרות שהחוסר יכול להתבטא בדרכים שונות, כשהוא מודיע על חזרתך ומגלה לך עניין רב, מדובר במסר של אהבה ממנו.

5/ הוא סומך עליך

עם כמה חתולים, אמון לוקח הרבה זמן לבנות. לכן, כאשר חיית המחמד שלך סומכת עליך, היזהר לא לאכזב אותו, כי זה יכול להיות השלכות. אכן, חלק מהחתולים ממורמרים מאוד ויכול לקחת הרבה זמן עד ששוב בוטח בך באופן מלא. לכן, כשהוא רגוע איתך, שמרו על האווירה הזו ועל השיתוף!

חתול ישן רגליים
קרדיטים: taniche / iStock

6/ הוא שוכב עליך

אם חיית המחמד שלך שוכבת עליך, זה רגע אמיתי של רוך שהוא חולק איתך. אכן, זה גם כן דרך עבור החתול שלךלהגיד לך "אני אוהב אותך". למרות שאין לו דיבור ושפה של בני אדם, גישות מסוימות לא משאירות מקום לספק.

7/ הוא ישן על הבגדים שלך

כשהריח שלך הופך לאמיתי מקור נחמה עבורואתה יכול להיות בטוח שיש הרבה של אהבה ביניכם. חתולים רגישים לריחות יותר מאיתנו. אז כשהם בוחרים מקום כזה לנוח, אתה לא יכול מאשר להיות מאושר!

8/ הוא מלקק אותך

לבסוף, בנוסף לחיבוקים ותשומת הלב שהוא מראה לך, הוא יכול ללקק אותך כסימן לכך הֲגָנָה. כמובן, לא כל החתולים עושים זאת. אז היזהר כאשר כדור הפרווה שלך מחליט לתת לך את הנשיקות האלה, כי זה כנראה הודעה נסתרת יפה!

חתולים מלקקים אחד את השני
קרדיטים: karamysh / iStock

ואתה, אתה מבין כשהחתול שלך "אני אוהב אותך"? אל תהססו לענות לנו בתגובות!