8 גזעי החתולים החברתיים ביותר

מי לא אוהב לחבק חתול חמוד? למרות שאנו גדושים בחיבה לכדורי הפרווה האלה, הם לא תמיד מעריכים את גילויי האהבה שלנו. למרבה המזל, ישנם חתולים מאוד מפגינים שדורשים הרבה רוך. כאילו כדי לסתור את המוניטין שלהם כבעלי חיים בודדים ועצמאיים מאוד, לחלק מהגזעים של חתולים יש אופי קל יותר והם גם שובבים מאוד, אוהבים מגע עם בני אדם ומסתדרים טוב מאוד עם כל המשפחה (כולל חיות וילדים אחרים!). הנה 8 המובילים של גזעי החתולים החברותיים ביותר.

1/ טונקינואה

לחתול הטונקינזי יש א מזג קל מאוד. הוא אכן קרוב מאוד לבני אדם ובעלי חיים אחרים. חברותי מאוד, זה נקרא לפעמים "חתול-כלב". נאמן לאדוניו, הוא א בן לוויה אידיאלי ומאוד חביב כאשר אתה מטפל בו היטב. יתר על כן, בהיותו שובב מאוד, הוא לא ממש מעריך את הבדידות.

גורי חתולים טונקינים
קרדיטים: Edenvane/Wikipedia

2/ קודש בורמה

גזע זה הוא לעתים קרובות מאוד סיר דבק! לכן יתכן שהחתול היפה הזה עוקב אחריך לכל מקום בבית כדי לעשות זאת לקבל חיבוקים . מאוד חברותי וחיבה, החתול הזה קשוב מאוד לאדוניו ולעולם לא ישאיר אותך עצוב בפינה שלך. אכן, זה כן קרן שמש אמיתיתעל ידי עצמו. בנוסף, הבירמן לא קשה עם חיות אחרות: הוא בדרך כלל אוהב להכיר חברים חדשים.

החתול הקדוש של בירמה
קרדיטים: Vadimborkin / iStock

3/ ספינקס

אתה בטח מכיר את החתול הזה עם מבנה גוף לא טיפוסי! בנוסף להיותו חברותי, הוא מאוד אוהב ולפעמים רכושני.. יתרה מכך, זה לא נדיר לראות ספינקס רוכב על הברכיים או הכתפיים של בעליו. החתול היפה הזה הוא א דוגמה לנאמנות והתקשרות לאדוניו. בנוסף, הוא מסתגל בצורה מושלמת לחיי המשפחה ואינו מראה שום גרם של גועל נפש.

צ'אט ספינקס
קרדיטים: iStock

4/ סיאמי

הסיאמי ידוע היטב אופיו העדין, הרגיש, החברותי והחיבה. זהו בן לוויה משפחתי אידיאלי שאיתו לעולם לא תשתעמם! אכן, קשור מאוד לאדוניו, הוא יתחנן בקביעות לליטופים, חיבוקים או אפילו משחק. למרות שהוא לא אגרסיבי, אתה לא צריך להעליב אותו, כי הוא יכול בקלות להתרעם עליך. לאחר מכן תצטרך להעיד עליו הרבה אהבה כדי שהוא יסלח לך.

חתלתול סיאמי שוכב
קרדיטים: liliy2025/Pixabay