10 גזעי החתולים המדברים ביותר

מטבע הדברים דיסקרטיים, חתולים אינם נחשבים לבעלי חיים רועשים. עם זאת, חתולים מסוימים נהנים יותר מיאו מאחרים, בין אם כדי להביע את רצונותיהם, רגשותיהם או כדי לתקשר עם האדם שלהם. סקירה קצרה של גזעי החתולים המדברים ביותר!

1. הסיאמיים

הסיאמי הוא המדבר המושמץ. אכן, החתול המאוד תקשורתי הזה אוהב לחלוק דיונים ארוכים עם האדם שלו. אבל זה לא הייחודיות היחידה שלו. החתול הזה עם מעיל בהיר, מסכה שחורה ועיניים כחולות יכול להיות מאוד רכושני גם עם האדון שלו, לו יש לו אהבה נצחית.

חתול סיאמי
קרדיטים: yunaway / iStock

2. ל'אורינטל

עם מבנה הגוף המיוחד שלו, ניתן לזהות בקלות את המזרחי. בן דוד סיאמי, יש לו אותם מאפיינים התנהגותיים כמו האחרון, במיוחד ההנאה שבתקשורת. הוא גם קשור מאוד לבעליו, איתו הוא יודע להיות עדין ועדין.

צ'אט מזרחי
קרדיטים: Leschenko / iStock

3. הטונקינזי

הטונקינזי הוא גם בן דוד של הסיאמי, שאיתו הוא חולק את אותו מזג. מכאן התווית הפטפטנית (מוצדקת לגמרי) שנדבקת לעורו. על כל פנים, מקורותיו קשורים גם לבורמזיםמה שמקנה לו גם תכונות נוספות, כמו אינטליגנציה, הסתגלות וחברותיות.

חתול טונקיני
קרדיטים: CarolinaSmith / iStock

4. לה בנגל

הידוע במבנה הגוף יוצא הדופן שלו, שגורם לו להיראות כמו נמר מיניאטורי, לבנגל יש גם תכונות רבות. אכן, בנוסף להיותו רגיש, עדין ושובב, זה אף פעם לא פולשני. מצד שני, הוא אוהב מיאו, עבור כן או לא!

צ'אט בנגל
קרדיט: andrei salokhin/iStock

5. מיין קון

המיין קון, שנחשב לחתול הגדול בעולם, הוא בן לוויה מצוין לחיים. נכון" חתול כלב"הוא לגמרי לא אגרסיבי ומסתדר טוב עם כולם. מיאולר נהדר, הוא אוהב אינטראקציה עם האדם שלו יותר מכל דבר אחר.

צ'אט מיין קון
קרדיטים: גלנר טבעדר / iStock

6. הבובטייל היפני

ידוע כאחד הבודדים חתולים בעלי זנב קצר, לבובטייל היפני יש קווי דמיון רבים לחתולים מזרחיים. תמיד במצב רוח טוב, הוא מאוד סקרן, תוסס ושובב ביומיום. שלא לדבר על כך שהוא גם אוהב לתת קול.

חתול בובטייל יפני
קרדיטים: יוניק / ויקיפדיה

7. לה סינגפורה

הסינגפורה, שנחשב לאחד מחתולי הבית הקטנים בעולם, מפתה לפי גודלו, אך גם לפי מזגו. לְמַעֲשֶׂה, רגוע וממש לא אופיהחתול הקטן הזה מסתגל לכל המצבים, כל עוד הוא יכול לתקשר עם האדם שלו ולקבל חיבוקים.

צ'אט סינגפורה
קרדיטים: Seregaff / iStock

8. הסיבירי

רגיל למרחבים פתוחים, החתול הזה מהכלאה בין חתול בר לחתול בית הוא ענק עדין. חיבה, דינמי וחכם מאוד, הסיבירי גם יודע להיות מאוד חברותי, במיוחד עם האדם שלו איתו הוא נהנה לשוחח.

חתול סיבירי
קרדיטים: marieclaudelemay / iStock

9. לה פטרבלד

חתול דברן פר אקסלנס, הפטרבלד ידוע גם בזכותו צד היפראקטיבי ואופי יוצא. הוא אוהב להיות במרכז תשומת הלב ולא מהסס להביע את מורת רוחו כשמשהו לא מוצא חן בעיניו. יתרה מכך, כמו כל החתולים המזרחיים, הוא מתקשה לסבול בדידות.

צ'אט peterbald
קרדיטים: PetrMalyshev / iStock

10. האנגורה הטורקית

האנגורה הטורקית היא מעל הכל א חתול עצמאי מי צריך חופש. אבל זה לא הופך אותו לחתול בר, להפך. ואכן, הוא יודע להיות מתלטף, שובב וחברותי. שלא לדבר על כך שהוא נהנה לתקשר עם האדם שלו. אבל קולה הרך הופך את החילופים הללו לנעימים במיוחד.

חתול אנגורה טורקי
קרדיטים: אנה וולגינה / iStock