מהם גזעי החתולים הארוכים?

אנחנו אוהבים אותם בגלל הגרגרים שלהם, הטירוף שלהם, ובשל מלאי החיבוקים האינסופיים שלהם. אבל גם בגלל הקצב והזריזות המדהימים שלהם. יש לומר שלמעיל החתולים יש הרבה קשר להעדפות של כולם מבחינת החתול או החתלתול לאמץ, בין אם גזעי ובין אם לא. זו הסיבה שלאנשים רבים יש העדפה לחתולים ג'ינג'ר, שחורים או ארוכי שיער. אבל איך לשמור על הרעמה המטורפת הזו שלפעמים יכולה להקשות?

טיפול במעיל החתול שלך, השלבים החיוניים

ה יופי של פרוות חתוללא עובר אלמנטים רבים. ועל אחת כמה וכמה עבור חתולים ארוכי שיער, שכופים שגרה אינטנסיבית יותר. ה טיפול חיצוני הוא מצד אחד מאוד חשוב, אבל לא רק! לדוגמה, בחר את הקרוקטים המותאמים לגזע החתול שלך זה גם מאוד חשוב, כמו גם לשים לב שלך מצב בריאות כללי.

אכן, בנוסף ל מִברֶשֶׁת החתול שלו לעתים קרובות ככל האפשר – כל יום רצוי – יש לספק לו א הזנה מותאם כדי לאפשר לו לשמור שיער משיי ומבריק. במידת הצורך, א bain יש צורך לפעמים לשטוף את רַעמָה של החתולה ארוכת השיער היקרה שלך. לשם כך, הימנעו ממוצרים לבני אדם ו לבחור טיפול מיוחד עבור חתולים.

10 גזעים של חתולים ארוכי שיער

1. האנגורה

ניתן לזהות עם הפרווה הלבנה ללא רבב שלה, האנגורה היא בעלת אלגנטיות שאין כמותה. אנו מעריכים את המעיל דמוי הענן שלו, שיש לו את היתרון בכך שהוא לא ייצור הרבה קשרים. יתרון אמיתי!

חתול אנגורה טורקי
קרדיטים: Lord_Kuernyus/iStock

2. הנורבגי

כפי ששמו מרמז, פרוות החתול הזה נועדה לעמוד בטמפרטורות הקרות מאוד השוררות באזור מוצאו. למעשה, השיער שלו עבה ומלא, מושלם להגנה ולהלבשה יפה על החתול הזה שהפרופורציות שלו לפעמים מרשימות לחתול!

לְשׂוֹחֵחַ
קרדיטים: Entwicklungsknecht / iStock

3. L'Himalayen

ההימלאיה, הידוע לא פחות בזכות עיניהם הכחולות הנוקבות והיפות כמו בפרוות המשיי שלהן, הוא חתול שזקוק לתשומת לב רבה בשל אופיו העצבני. כמו כן, המעיל שלו דורש תחזוקה שוטפת בשל שבריריותו.

צ'אט Himalayen
קרדיטים: iStock

4. צ'ינצ'ילה לה פרסית

בעל אופי עדין ורגוע, הפרסי הוא אחד מגזעי החתולים האהובים על הצרפתים. לבת דודתה, הצ'ינצ'ילה הפרסית, יש טמפרמנט זהה, ובעל פרווה נדיב יותר.

צ'אט פרסאן
קרדיטים: Magnus Bråth/Flickr

5. מיין קון

החתול האהוב על אנשים רבים, קשה לא להיסדק מול כדור הפרווה הזה. הידוע בהיותו החתול עם הדגימות הגדולות בעולם, המיין קון הוא גם מאוד נעים לחיות איתו, עדין ושובב.

לְשׂוֹחֵחַ
קרדיטים: TRAVELARIUM/iStock

6. לה רגדול

האם ידעת ? השם שלו בא מהעובדה שהחתול הזה הופך רך מאוד כשלוקחים אותו בזרועותיו! מה שגורם לנו להתמוסס, בנוסף למראה ההורס שלו והמעיל שלו שגורם לנו לחשוב על זה של ההימלאיה.

צ'אט ragdoll
קרדיטים: iStock / Madelein_Wolf

7. לה סימריק

מקורו מהאי מאן כמו החתול המנקס – לשניהם יש את הייחודיות שאין להם זנב טבעי – הקימריק הוא הגרסה הארוכה למחצה של בן דודו. רגליים קצרות וראש קטן יותר מאפשרים גם לזהות אותו.

צ'אט Cymric
קרדיטים: סטנטון מקנדליש/פליקר

8. הקודש של בורמה

החתול הזה מגיע ישר מ… צרפת! גם אם מקורו הוא נושא לוויכוח גדול. כדי להבדיל אותו מהסיאמי, פשוט תסתכל על קצות רגליו, שנותרו לבנות.

חתול קדוש בירמן כחול עיניים
קרדיטים: מיכאיל וסילייב/Unsplash

9. עם שיער ארוך בריטי

הגרסה ארוכת השיער של הקצרה הבריטית, הטום הזה מהפנט אותנו עם עיניו העגולות ולעתים קרובות צבעוניות יפות מאוד. כדי לגרום לנו להתאהב עוד יותר, הפרווה העבה שלו מעניקה לו אווירה של קטיפה שאנחנו אוהבים להתכרבל!

צ'אט מואר
קרדיטים: iStock/peterotoole

10. הסיבירי

הודעה לאנשים עם אלרגיות: כדור הפרווה הזה (מלא מאוד) הוא אחד החתולים ההיפואלרגניים ביותר שתוכלו למצוא. מדבר וסקרן, הסיבירי צריך להתאמץ, ואינו מפחד לחקור את סביבתו.

דיוקן חתול סיבירי
קרדיטים: Pxhere