למה אנחנו באמת אוהבים חתולים?

חתולים הם בני לוויה לבית שאנו מוצאים הכי הרבה בבתים שלנו עם כלבים. עם זאת, לא תמיד קל לחיות איתם. אז איך זה שאנחנו כל כך אוהבים חתולים למרות שהם לרוב בודדים?

אופי חזק

חתולים יכולים להיות מאוד אגרסיביים, אבל גם מאוד עדינים. לְמַעֲשֶׂה, כל חתול מתנהג אחרת. למרות שהם מאוד אוטונומיים או טמפרמנטיים, הם יכולים גם להיות שובבים וחביבים. יתר על כן, החתול הוא חיה מי יודע מה הוא אוהב ומה לא. לפיכך, אנו יודעים ישירות אם הוא הולך להיות בן לוויה טוב עבורנו. כמו עם בני אדם, אנחנו לא מסתדרים עם כולם. עבור חתולים, זה אותו דבר: אם הם לא אוהבים מישהו או משהו, הם לעולם לא ישקרו !

חתול ואישה
קרדיטים: Maryviolet / iStock

הם מנחמים

לא בכדי בחרנו בחתולים כחיות מחמד. כדורי הפרווה האלה הם תמיכות רגשיות אמיתיות בזמנים קשים. הם גם שותפים אמיתיים לחיים. חתולים, כמו בעלי חיים רבים, אכן חשים במהירות את הרגשות שלנו. בין אם אנו עצובים או שמחים, איננו יכולים להסתיר מהם דבר. זה מה שהופך אותם לתמיכות אמיתיות בחיי היומיום שלנו. יתר על כן, הם לעולם לא יצליחו להצחיק אותנו ולשנות את דעתנו באמצעות השטויות שלהם!

חתולים, החברים האמיתיים שלנו

בהיעדר יכולת לדבר, חתולים מאוד קשובים. אנו יכולים להפקיד בידיהם את הסודות הגדולים ביותר שלנו, תוך שמירה על בטיחותם! מה שאנחנו גם מעריכים אצל חתולים זה שהם תמיד שם בשבילנו ושהם לאהוב אותנו כמו שאנחנו. הם לא יהססו לבוא ולייבש לנו את הדמעות. חוץ מזה, הם לא לעולם לא יצליחו להראות לנו את חיבתם מבקשים חיבוקים, אבל גם כשהם מחליטים לשחק איתנו.

חתול משחק עם בננה
קרדיטים: סבטלנה פופובה / iStock

ל ההבדל ביחסי אנוש, אנחנו לא יכולים לשקר לחתול. הם לוקחים אותנו בדיוק כמו שאנחנו. אז קל יותר לבסס מערכת יחסים של אמון עם חתול מאשר עם כמה בני אדם. למרות שכל מערכות היחסים מורכבות, אלה עם חתולים לעולם לא יאכזב אותנו. יתרה מכך, לבעלי החיים האלה יש הרבה מה ללמד אותנו: להתפתח איתם זו העשרה תמידית.

בן משפחה

למה אנחנו כל כך אוהבים חתולים? פשוט כי הם חביבים, אוהבים וחלק בלתי נפרד מהמשפחה. למרות שהם לפעמים מגושמים, אנחנו יודעים את זה התחתית שלהם אף פעם לא רעה. מה גם שהם עמודי תווך עבור אנשים רבים. בין אם לבד, מלווה, צעיר או מבוגר, אנו מרגישים שימושיים וחשובים תודות להם. ואכן, כמו כלבים, הם תמיד ישמחו לפגוש אותנו ולקבל אותנו בברכה. כמובן, הקשר הזה הולך לשני הכיוונים : אם נהיה אדיבים ומכבדים, הם יהיו איתנו באותה מידה. הנוכחות שלהם מרגיעה ותמיד מנחמת, במיוחד עם הגרגרים שלהם.

שמיכת פוך חיבוק חתול
קרדיטים: דניס ולחנוביץ' / iStock

לחתולים יש הרבה דברים חיוביים להביא אלינו על בסיס יומי, מה שהופך אותם לבעלי חיים חיוניים עבור אנשים רבים. בואו לא נשכח את זההם משקפים notre אִישִׁיוּת ושכבוד צריך להיות הדדי. אם אנחנו אוהבים את החתולים שלנו ומתייחסים אליהם נכון, הם יחזירו לנו אותו באהבה רבה גַם.