חמשת הגזעים היפים ביותר של חתולים ארוכי שיער

אם אתה טהרני ובשבילך, יופיו של חתול מוגדר על ידי הפרווה הארוכה והמשיית שלו, אז הנה רשימה שאמורה לעניין אותך!

1. הפרסי

סמל מוחלט של אלגנטיות חתולית, הפרסי נהנה מפרווה שופעת שניתן לתאר כמלכותית. השיער הארוך והרך מאוד שלו כמו גם הצללית המעוקלת שלו מאפשרים להעניק זאת חתול עם מזג רגוע ושמור מקום ראשון בדירוג שלנו.

שימו לב שגם הבירמן הקדוש וההימלאיה, שהם גזעי חתולים שמקורם בפרסית, לא צריכים להתלונן על הפרווה שלהם.

צ'אט פרסאן
קרדיטים: Magnus Bråth/Flickr

2. מיין קון

נחשב לחתול הגדול בעולם, המיין קון יכול לשקול עד 9 ק"ג, או אפילו יותר עבור הפרטים הגדולים ביותר. המעיל שלו מסופק היטב, במיוחד סביב הצוואר, הזנב והאוזניים. יש לו גם קווצות שיער הניתנות לזיהוי בקלות בגובה האחרון, הנקראות פלומות.

חתול עם אוזני לינקס
קרדיט: nikkytok/iStock

3. מאת British Longhair

ה-British Longhair הוא בן דוד של ה-British Shorthair והפרסי. החתול ארוך השיער הזה הוא דובון אמיתי, גם מבחוץ וגם מבפנים. שימו לב שחתולים מגזע זה שיש להם את עיניים ירוקות שיער ארוך יותר מאלה עם עיניים זהובות.

לשוחח בריטי ארוך שיער
קרדיטים: iStock / Nils Jacobi

4. הנורבגי

כמו המיין קון, לחתול הנורבגי יש פרווה ארוכה ועבה, במיוחד בין הרפידות, מה שמאפשר לו להתמודד עם חורפים קשים. אבל בניגוד למיין קון, הנורבגי לא מארצות הברית, הוא מגיע מהיערות הנורבגיים. לכן מדובר בחתול נורדי אמיתי עם מזג שובב וחברותי.

לְשׂוֹחֵחַ
קרדיטים: Entwicklungsknecht / iStock

5. לה ראדול

הרגדול מתאפיין לא רק במעילו הארוך והמשי, אלא גם בעיניים הכחולות המרהיבות ובצדדיו. רך". ואכן, כאשר לוקחים אותו בזרועות, הוא נרגע לחלוטין עד שהוא נראה כמו בובת סמרטוט ("ragdoll" פירושו "בובת סמרטוט" באנגלית). בקיצור, כמו כל חבריו הקטנים בדירוג הזה, אנחנו רק רוצים ללטף אותו!

צ'אט ragdoll
קרדיטים: iStock / Madelein_Wolf