הכל על חתול Ragamuffin: מראה, אופי, בריאות, מחיר

אם אתם מכירים את חתול ה-Ragdoll, ה-Ragamuffin יכול בקלות לגרום לכם לחשוב עליו. חתול זה הוא צלב קרוב עם מספר חתולים כגון: חתול הסמטה, הפרסי, אך גם ההימלאיה. גזע זה מתפתח יותר ויותר, למרות שהוא עדיין לא מאוד מוכר. גלה במאמר זה את כל המאפיינים החשובים על מנת להכיר טוב יותר את החתול הזה.

המראה שלו

חתול Ragamuffin הוא די גדול. דווקא שרירי, החתול הזה די מרשים ויכול להגיע עד 9 קילו. יש לו מעיל רך מאוד ובאורך בינוני. שערו ארוך יותר סביב הצוואר וגם מתחת לבטן. עם זאת, אין לו פרווה מוגדרת בבירור ולרוב יש לו מספר צבעים. אפו קצר וחלול מעט. שֶׁלוֹ העיניים בצורת שקד.

צ'אט ragamuffin
קרדיטים: Nousha/iStock

הדמות שלו

גזע זה הוא דווקא רגוע וקשוב. אכן, יכולים להיות לו רגעים של טירוף כמו כל החתולים, אבל הוא בעיקר דיסקרטי ומאוד חיבה. הוא מעריך החברה ושתשומת הלב מופנית אליו. החתול הזה לא קשה לחיות איתו ומסתדר בקלות עם המתוגרים שלו, אבל גם עם ילדים, אם כי זה עשוי להשתנות על בסיס כל מקרה לגופו. עם זאת, הוא בדרך כלל פציפיסט ויכול בקלות להכיר חברים חדשים. באופן כללי, זהו אפוא בן לוויה טוב אשר יוכל להסתגל בצורה מושלמת למשפחה אוהבת.

הרגאמאפין די שובב, אבל לא ספורטיבי. לכן המשחקים לא צריכים להימשך זמן רב במיוחד תוך סיכון לשעמם אותו. על ידי הטבע מאוד סקרן, הוא יידע להיות קשוב לחידושים שאתה יכול להציע לו. לחתול הזה אין מאפיינים מיוחדים חוץ מזה שהוא אוהב חברה, אבל הוא גם יכול להיות עצמאי יותר לפעמים.

הבריאות שלו

הפרווה הצפופה שלו דורשת צחצוח קבוע כדי למנוע קשרים ומהבעיות שהם עלולים לגרום. יתרה מכך, כמו לכל החתולים, יש צורך להקפיד על איכות התזונה שלו כדי שלא יעלה יותר מדי במשקל מאחר שהוא לא לא אתלטי במיוחד.

צ'אט ragamuffin
קרדיטים: EasterPhotography / iStock

תוחלת החיים שלו משתנה בין בני 13 ו-17, בהתאם לאורח החיים, לבעיות השונות בהן נתקלו וכו'. מכיוון שגזע זה מעט ידוע, אין עדיין נתונים ספציפיים לגבי המחלות המפותחות יותר בחתול זה. עם זאת, שלוותו וחוסר הספורט יכולים בקלות לגרום לו לעודף משקל. אלמנט זה הוא אפוא תראה בזהירות לבריאותה הטובה של בעל החיים שלו.

המחיר שלו

מחיר הרכישה של חתול Ragamuffin משתנה בהתאם לאילן היוחסין שלו. על כל פנים, המחיר הממוצע המינימלי הידוע הוא 700 יורו ויכול להגיע עד 1,000 יורו. כמובן, המספרים הללו יכולים גם לעלות בהתאם לצבע, מזג, גיל ומגדר. אחרת, טיפול קבוע כמו גם מזון יש להוסיף למחיר זה כדי לטפל היטב בחיה שלך.