הכל על חתול ההימלאיה: מראה, אופי, בריאות, מחיר

הטום היפה הזה יכול בקלות לגרום לך לחשוב על הפרסי! אגב, חתול ההימלאיה ידוע גם כנקודת הצבע הפרסית. זה קשור גם לסיאמים. הנה קצת מידע כדי ללמוד עוד על החתול היפה הזה!

המראה שלו

כמו פרסית, זה כן אף סולדהוא די עגול ויש לו אוזניים קטנות. יש לו שיער חצי ארוך ועיניו העגולות לרוב כחולות מאוד. המעיל שלו בהיר מאוד, בדרך כלל עם קצוות כהים. הוא גם מקבל את הצבע הסופי שלו בסביבות 3 שנותיו.

הדמות שלו

מוצאו הסיאמי הופך אותו לחיה סקרן עם אטרקציה מיוחדת עבור המשחק. עם זאת, הצד הפרסי שלו עושה אותו מחבב, קרוב לאדוניו ורגוע יחסית. לכן הבנתם שהוא חתול דירות שאוהב שלום וחיבוקים. אולי זה אפילו אמיתי סיר דבק בחיפוש מתמיד אחר תשומת לב. די חברותי עם בני אדם כמו עם חיות אחרותהוא עדיין יצטרך קצת זמן הסתגלות לכל מפגש. באופן כללי, גם תמיד צריך להקפיד על מצגות טובות עם החיות שלכם כדי שהחיות המשותפים יתבצעו במקרה הטוב.

צ'אט הימלאיה
קרדיטים: slowmotiongli/iStock

הוא אוהב שדואגים לו, שנפנק אותו ושאדוניו עומדים לרשותו לרווחתו. וזה די טוב, כי אתה צריך להבריש אותו באופן קבוע כדי למנוע היווצרות של קשרים במעיל שלו. יתר על כן, בניגוד לחתולים מסוימים, הוא לא סובל בדידות היטב.

הבריאות שלו

חתול ההימלאיה יכול לחיות בממוצע 12 שנים. בנוסף, הצד השקט שלו לא אמור לנעול אותו בשגרה משעממת. לכן זה הכרחי הקפד תמיד לעורר את סקרנותו ואת האינטליגנציה שלו.

בֵּן הטיפוח צריך להיות תכוף, הן מבחינת שיערו, עיניו, אוזניו או אפו. אכן, בעל לוע שטוח, זה חייב להיות מתוחזק באופן קבוע. בנוסף, מכיוון שלחתול זה יש מאפיינים פיזיים שונים, חשוב לוודא שיש לו א מזון איכותי המותאם לשיערו ולמורפולוגיה שלו. כמו כן, גזע זה יכול בקלות לקבל כמה קילוגרמים מיותריםלכן חיוני לשמור על ערנות בנקודה זו.

צ'אט הימלאיה
קרדיטים : Mo Semsem/iStock

למרבה הצער, כמו פרסים, חתולים אלה מועדים למספר סוגים של מחלות. הם יכולים לקבל בעיות דרמטולוגיות, שתן, אך גם לבביות או עיניים.

המחיר שלו

מחיר הרכישה של חתול בהימלאיה משתנה בהתאם לגילו, המינו, השושלת וסטנדרטי היופי שלו. חתלתול רבייה יהיה בין 800 ו-2,500 יורו. יתר על כן, אסור לנו לשכוח כל הטיפול החיוני מדי יום וחודשי שבעלי חיים צריכים לחיות בנוחות ובריאות טובה. לכך מתווספים אפוא ביקורים וטרינרים, טיפולים שונים נגד טפילים, אך גם מזון והוצאות מזדמנות במקרה של מחלה.