איבדתי את החתול שלי: איך אני מוצא אותו?

החתולים שלנו יוצאים באופן קבוע להרפתקאות. כך יכול לקרות שהם הולכים לאיבוד ולא מצליחים למצוא את דרכם… יתכן גם שהחתול שלך הולך יום אחד בעקבות חיה ומוצא את עצמו אבוד באמצע שדה או מקום. לזהות. כדי להימנע מהגרוע מכל, הנה כמה טיפים שיעזרו לך למצוא את החתול האבוד שלך!

1/ זיהוי

זיהוי בן לוויתו הקטן הוא חובה. הודות ל מידע הכלול בשבב, החיה היא שלך באופן חוקי. בלעדיו, אין הוכחה אמיתית שהוא שייך לך ואנשים שמחלימים אותו יוכלו לעשות זאת קשה לחזור אליך.

זיהוי שבב חתול
קרדיטים: iStock/LuckyBusiness

2/ להכריז על ההפסד

בזכות הזיהוי, אתה יכול לשנות את הסטטוס של חיית המחמד שלך כ"אבודים" על הרציף I-cad. לפיכך, אנשי מקצוע בעלי גישה לנתונים אלו יוכלו לאסוף מידע זה ישירות. יתר על כן, זה הכרחי הודע למרפאה שלך או למרפאה וטרינר שאחראי על החיה שלך, אבל גם על הסובבים אותך. אכן, אנשים מסוימים עשויים להתקשר כדי לדווח שמצאו חתול. לכן חשוב שתתנו את כל המאפיינים של החתול שלכם כדי שניתן יהיה ליצור קישור.

על מנת למקסם את הסיכוי למצוא את בן חסותכם הקטן, אל תהססו להעלות מודעה אחת או יותר בפייסבוק בעמוד התראת חיות מחמד, ודפים נוספים המוקדשים לבעלי חיים שאבדו/נמצאו. בנוסף לכך, ניתן גם ליצור קשר בניין העירייה et הכלביות של העיר שלך כמו גם של הסובבים. לבסוף, אתה תמיד יכול להדפיס תמונה של החתול שלך ולהפקיד אותו עם המידע הדרוש בעיר שלך ובעסקים שונים. אכן, ברגעים כאלה, לא צריך להסס לעשות כל מה שאפשר ליידע כמה שיותר אנשים המתגוררים באזור.

חתול פרח הידראנגאה רעיל
קרדיטים: iStock / Nils Jacobi

3/ חפש את זה

כשאתה מאבד את בן לוויה הקטן שלך, אתה לא באמת יודע איך ואיפה לחפש את זה. ראשית אתה יכול לעשות מסביבךלאחר מכן של השכונה ולהגדיל את ההיקף לאט לאט. גם אם זה קשה, אסור לאבד תקווה. אל תהססו ליהנות דברגעים רגועים של יום לקרוא לזה, כאילו בערב כשהחתולים יוצאים בקלות רבה יותר ממקומות המסתור שלהם. אתה יכול גם להתקשר א איש מקצוע בתחום תקשורת בעלי חיים כך שהוא יכוון אותך על מצבו ומיקומו. התערבות זו עדיין לא נפוצה, אבל היא באמת יכולה לעזור במציאת חתול שאבד. לבסוף, אתה יכול למקם ארגז החול שלו מתחת למכונית שלך כדי שהוא יוכל להרגיש את הריח ותמצא את עצמך בזכותו. כמובן שלמלטה חייב להיות הריח שלו. אז היזהר לא לנקות אותו לפני!